HAKKIMIZDA


Hedeflere Ulaşmak İçin Çok Çeşitli Öğrenme Yolları

Yaratıcılar için tasarlanmış ve herkes için hazırlanmış çevrimiçi kurslar. Kod, Tasarım veya Proje üzerine bir kursa katılın

Takvimini sen seç

İçerikli Dersler

Önde Tutan Kurslar

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bize Ulaşın


Siber Eğitim Akademi ile yanındayız

Kurumumuz 2022 yılında ulusal ve uluslararası alanda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Siber Eğitim Akademi; eğitim, eğitim danışmanlığı, akademik eğitim, istihdam ve bilgi güvenliği, bilgisayar güvenliği, bilgisayar ağları, ağ ve sistem güvenliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Türkiye genelinde siber eğitim alanında ihtiyaç duyulan konularda sanal laboratuvarımızda gerçek vakalar üzerinde uygulamalar yapabileceğiniz ilk ve tek kurum olmaktan mutluyuz. Siber eğitim alanındaki ulusal ve uluslararasındaki gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyor ve daha çok çalışıyoruz. Alacağınız eğitimlerle işi kaynağından öğrenerek yeni iş ve kariyer fırsatı yakalayacaksınız.

Vizyonumuz

İlgili alandaki kurumlardan farklı olarak, kaliteli bir eğitimin ilk hedefimiz olmasıyla beraber, vaatlerle tekliflerle kandırmadan insanı ve insani değerleri ön planda tutarak yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak için çalışıyoruz. Bu amaçla üniversiteler ve alandaki uzman kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz.

Misyonumuz

Alanında tecrübeli akademisyenler ve uzmanlardan oluşan eğitimci kadromuz tarafından hazırlanan içerikler ve vaka analizleriyle sizlerin eğitimini önemsiyoruz. Bu alanda öğrencilerimizin kariyer hedefleri doğrultusunda doğru ve güncel bilgiyi sunmak, onları doğru eğitime yönlendirerek başarılı olması için kaliteli ve uygulamalı eğitim hizmetini sunmak.

Eğitim İçeriği  - 100%
Ders Anlatım  - 100%
Başarılı Öğrenci - 90%
Sertifika Garantisi - 100%

Eğitmen Kadromuz

Dr. İlker Kara - Seakademi
Dr. İlker Kara
Adli Bilişim ve Siber Suç Uzmanı
Muhammet Olgun
Muhammet Olgun
Siber Güvenlik Uzmanı
Mehmet Cahit Özgür - Seakademi
Mehmet Cahit Özgür
Penetration tester | Sistem ve Network Güvenlik Uzmanı
Alihan Karatatar - seakademi
Alihan Karatatar
Yazılım Uzmanı