S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimiz uzaktan eğitim sistemidir. Akademik ve Sahada Çalışan Uzman kadromuz ve Eğitim danışmanlarımızca kayıt işlemleriniz gerçekleştirildikten sonra tarafınıza bilgilendir mesajı (sms) ile iletilen kullanıcı adı ve şifrenizle dilediğiniz saatte ve zamanda derslerinizi evinizden, işinizden telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan takip edebiliyorsunuz. İlgili alanda derslerinizi tamamladıktan sonra online sınav sistemi üzerinden almış olduğunuz eğitimin sınavına katılarak başarılı olmanız durumunda sertifikanızın sigortalı kargo şirketi ile adresinize teslim edilmesiyle sonlanan bir sistemdir.

Eğitimler etkileşimli eğitim pdf modülleri, videolar, online uygulamalı eğitimlerde oluşmaktadır. Gün, saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden pdf modülleri, videolara erişim sağlayarak eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tekrar etmek istediğinizde videoları başa alarak tekrar izleyebilirsiniz. Online uygulama eğitimleri belirlenen saat ve tarihlerde birebir soru sorabileceğiniz dersin sorunlu hocası tarafında yürütülmektedir.

Sertifikalar; Üniversite  tarafından onaylanıyor. Sertifika detaylarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerde başarı sertifikası alabilmek için sınava girmeniz gereklidir.

Sınavlar online şeklinde internet üzerinden yapılmaktadır.  İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden sınava katılabilirsiniz.

Almaya hak kazandığınız sertifikalarınızın imza süreci sonlandığında  belirttiğiniz adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile sigortalı bir şekilde tarafınıza kargo ile gönderilmektedir.

Resmi onaylı sertifikalar, E-devlette kontrol edebilirsiniz. Aldığını bu sertifikalar ile bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Uzmanlık Eğitimlerimiz, yeni iş kurmanıza veya işiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek donanımınızı genişletip mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak uzmanlık alanınızda ek gelir elde etmek ya da bu farklı alanlarda uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır.

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitim pdf modülleri, eğitim videoları izleyip tekrar edebilirsiniz. Online uygulamalı eğitimler ise tüm öğrenciler için uygun olan gün ve saatlerde ortak planlanarak karar veriliyor.